Diiselpuhur Weltem WFHO-250 29kW

Tootest

Ülimalt efektiivsed diislitoitel Weltem kütteseadmed tarbivad kõigest 1,4L kütust tunnis, kõige võimsam puhurahi maksimaalselt 2,3L tunnis. WFHO-250 ahju eelis on suur 90L kütusepaak. Võimsamad puhurahjud suudavad kütta kuni 220m2. Küttevõimsus 29kW. Seade kasutab elektrit süütesüsteemis, põleti ja ventilaatori töös hoidmiseks ning juhtplokis. Mudeliseeria võimsam ahi WFHO-250 tarbib küll kütust mõnevõrra rohkem, kuid samas elektrienergiat märksa vähem, kui kahe turbiiniga mudeliseeria väiksem ahi. Puhurahi on tänapäevane uudne küttelahendust pindadel, kus küttelahendus puudub või küte on puudulik. Peamised puhurahju kasutuskohad on autoremondi töökojad, laoruumid, tootmis- või tööstusruumid. Välitingimustes on kasutatud puhurahju PVC telkides, peotelkides, messitelkides. Küttetoru sisaldab kvaliteetset kahekihilist väärismetallist katalüsaatorit, mis  koos mikroosakestega blokeerib ohtliku gaasi ja ebameeldiva lõhna. Kütteseade on ökoloogiline, kahjutu, lõhnatu. Weltem soojuskiirgur puhurahi kasutab kütuse põletamisel 99,9% kütusest, millega on põlemisprotsess puhas, vaikne ja kõrge tuleohutustasemega (kolm turvalisuse režiimi). Erinevalt Weltem kiirgurist, mis soojendab esemeid ja inimesi ruumis, suudab puhurahi tõhusalt õhku soojendada. Puhuarahju ülaosas on õhuvoolude suunamiseks ribid, mida on võimalik manuaalselt suunata ülesse või alla. 

Loe edasi

Kasutuskohad

Suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes, põllumajandustehnika hoiustamise hallides, kontoriruumides, kaarhallides, laoruumides, tootmis- või tööstusruumides. Välitingimustes PVC telkides, peotelkides, messitelkides.

Tehnilised andmed

MudelWFHO 250
Köetav pind220 m²
Küttevõimsus29 kW
Max kütteväärtus25000 kcal/h
Kütusekulu2,3 l/h
Kütusepaagi maht90 l
KaugjuhtimispultJah
Mõõtmed970 x 430 x 1804 mm
Elektri tarbivus275 W
Kaal120 kg
Manuaalne temperatuuri reguleerimine0 - 40 °C

Ülimalt efektiivsed diislitoitel Weltem kütteseadmed tarbivad kõigest 1,4L kütust tunnis, kõige võimsam puhurahi maksimaalselt 2,3L tunnis. WFHO-250 ahju eelis on suur 90L kütusepaak. Võimsamad puhurahjud suudavad kütta kuni 220m2. Küttevõimsus 29kW. Seade kasutab elektrit süütesüsteemis, põleti ja ventilaatori töös hoidmiseks ning juhtplokis. Mudeliseeria võimsam ahi WFHO-250 tarbib küll kütust mõnevõrra rohkem, kuid samas elektrienergiat märksa vähem, kui kahe turbiiniga mudeliseeria väiksem ahi. Puhurahi on tänapäevane uudne küttelahendust pindadel, kus küttelahendus puudub või küte on puudulik. Peamised puhurahju kasutuskohad on autoremondi töökojad, laoruumid, tootmis- või tööstusruumid. Välitingimustes on kasutatud puhurahju PVC telkides, peotelkides, messitelkides. Küttetoru sisaldab kvaliteetset kahekihilist väärismetallist katalüsaatorit, mis  koos mikroosakestega blokeerib ohtliku gaasi ja ebameeldiva lõhna. Kütteseade on ökoloogiline, kahjutu, lõhnatu. Weltem soojuskiirgur puhurahi kasutab kütuse põletamisel 99,9% kütusest, millega on põlemisprotsess puhas, vaikne ja kõrge tuleohutustasemega (kolm turvalisuse režiimi). Erinevalt Weltem kiirgurist, mis soojendab esemeid ja inimesi ruumis, suudab puhurahi tõhusalt õhku soojendada. Puhuarahju ülaosas on õhuvoolude suunamiseks ribid, mida on võimalik manuaalselt suunata ülesse või alla. 

Weltem-i eelised:

 • Kõige energiasäästlikum - kütusekulu alla 2,3L tunnis, andes samas 29kW küttevõimsust;
 • Kiire ja tõhus soojusjaotus, soojendab tõhusalt õhku;
 • Soojuskiirgur puhurahi suudab kütta kuni 220 m2;
 • Lihtne digitaalne juhtimissüsteem taimeriga (neli programmi);
 • Mugav kaugjuhtimispult, mis võimaldab kasutada seadet distantsilt;
 • Kõrge tuleohutustase (12 turvaelementi);
 • Teisaldatav (ratastel);
 • Võimalik kasutada ka ekstreemsemates välitingimustes nagu lumi ja udu (v.a. vihm);
 • Kütuse taseme näidik displeil (kütuse lõppedes lülitub automaalaselt välja);
 • Lihtne hooldada;
 • Võimalus paigaldada põlemisprotsessi tulemusena eralduva soojusenergiale ülekandetoru (soojustoru  / suitsutoru)  roostevabast terasest Æ 80mm, näiteks teise ruumi, II-korrusele või äärmisel juhul juhtida hoonest välja, kuigi vajadus selleks puudub
Tootest rohkem

Tekkis küsimusi?

Nõustame ning aitame leida sobivaima lahenduse.

Tallinn +372 51 999 799 +372 51 999 591 Tartu +372 51 999 304 info@soojuskiirgur.ee
Toote hind
2 735
1 890
Hind 20% käibemaksuga
2 268

Osta toode järelmaksuga 42,78 € kuus

Vali sobiv liisingupakkuja ja arvuta sobivaim liisingumakse meie partnerite juures