Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud

Remonditingimused

Remonditingimused

1. Töö teostamise aluseks on töö tellimise hetkel kirjalikult kokku lepitud ja töölehele märgitud andmed.

2. Seadme remondile eelneb defekteerimine ehk vea tuvastamine. Defekteerimistasu tuleb tasuda ka juhul, kui seadme viga testimisel ei avaldu või kui seade tuuakse garantiiremonti, kuid hiljem selgub, et tegu ei olnud tootjapoolse veaga.

3. Seadme garantiiremonti toomisel on kliendil kohustus esitada nõuetekohane garantii kehtivust tõendav dokument (garantiipaber, ostutšekk jne). Juhul, kui seadme defekt on tekkinud põhjusel, mis välistab garantiikorras remontimise, on remondi teostamise aluseks kokkulepe kliendiga.

4. Tellija on kohustatud remonti toodud seadmele järele tulema vähemalt 14 päeva jooksul peale töö valmimisest teatamist. Juhul, kui töö tellija ei ole seadmele järele tulnud 14 päeva jooksul peale töö valmimisest teatamist, võib töö teostaja nõuda seadme hoiustamiskulude katteks tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale. 

 7. Seadme remondi orienteeruv tähtaeg 14 kalendripäeva alates seadme remonti toomisest. Remonditähtaeg võib pikeneda HT Motors Balti OÜ-st mitteolenevatel põhjustel varuosade pika tarneaja või eriti raskelt leitava vea tõttu. Tähtaja möödumisel palume täpsemat infot küsida telefonil: +372 51999 304 

Seade loovutatakse kliendile ainult töölehe alusel!

Edasi