Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud

Konditsioneeridest

Teisaldatav õhukonditsioneer

Veltron teisaldatavad õhukonditsioneerid on suure jõudlusega tööstuslikud konditsioneerid, mis sobivad ideaalselt iga suurusega ruumi või ruumi piirkonna tõhusaks jahutamiseks.

Vaata tooteid

Meeldiv ja jahe töökeskkond parandab jõudlust ja tootlikkust

Raskused, mida enamus kõrge temperatuuriga paigas töötavaid inimesi peab taluma, põhjustavad tervisliku seisundi halvenemist või tootlikkuse langust. Veltron õhukonditsioneer on saanud kiitvaid hinnanguid, tagades otsejahutuse igale töötajale või töölauale maksimaalse jõudlusega.

Veltron õhukonditsioneer igal ajal ja igas kohas

Tehased, tööstused, laod, metallitöökojad, klaasivabrikud, remonditöökojad, keevitustööde tööpaigad, masina- või mootoriruumid, andmetöötluskeskused, serveriruumid, elektrijaamad, loomalaudad, esinemislavad, PVC telgid, peotelgid, hallid, suured köögid, kontorid, autondus, laevadokid, põllumajandusmasinate hooldekeskused, militaartööstus.

Tehnoloogia

Pildid / - - konditsioneer-illustreeriv-1_est

Punktjahutus paindlike jahutusharudega

Pildid / - - konditsioneer-illustreeriv-2_est

Automaatne ventilaatori kiiruse reguleerimine väljastustemperatuuril üle 26°C
Ümbritsev temperatuur: 50°C või vähem

Pildid / - - konditsioneer-illustreeriv-3_est

Väljalülitustaimer
Õhuvoolu reguleerimine
Temperatuuri reguleerimine
Automaatse taaskäivituse funktsioon koos veateatega jt.

Miks teisaldatav õhukonditsioneer?

Enamik õhukonditsioneere kinnitatakse seinale ja ühendatakse soojusvahetitega, mis tuleb paigaldada välitingimustesse. Nimetatud põhjus viis täiustatud õhukonditsioneeride väljatöötamiseni, mis suudavad erinevaid piirkondi valikuliselt jahutada, ning tehnoloogia areng on kaasa toonud selle valdkonna tootevaliku plahvatusliku laienemise.

Seinale kinnituvate statsionaarsete konditsioneeridega on raske rahuldada tööstusvaldkonna vajadusi.

Enamik probleeme, mis puudutavad kõrge temperatuuriga tööpaigas viibivaid töötajaid, põhjustavad eluohtlikke tervisehäireid, rääkimata tootlikkuse langusest.

Veltron õhukonditsioneeridel on maksimaalne tõhusus jahutuse tagamisel individuaalsetele töötajatele või konkreetsetes tööpiirkondades, ning need on saanud kiitvaid hinnanguid kõikidest tööstusvaldkondadest.

Seadme võib paigutada igasse töökoha piirkonda, tagades otsejahutuse tänu paindlikule reguleeritava pikkusega õhutorude süsteemile ning mida on võimalik jätkata. Veltron portatiivsele õhukonditsioneerile on antud mitmeid tööstusomandi õigusi.

On lihtne mõista, miks Veltron teisaldatavatel konditsioneeridel on suur turuosa, rääkimata kasutajate kõrgest hinnangust.

Pildid / - - image001

Pildid / - - image002

Edasi