Rent

Pakume seadmeid rendiks. Meie pakutavate soojuskiirgur ahjude rentimine annab võimaluse ajutiselt kasutuses olevaid ruume kütta.  Ahjud sobivad mitmesugustesse kohtadesse. Näiteks peotelkite soojendamiseks jahedatel suveõhtutel. Ahjud on disainitud  ja sobivad  kasutamiseks pulmapeo, juubelite ja firmaürituste läbiviimiseks, mis tekitavad infarpuna soojusega õdusa ja meeldiva olemise. Renditakse ka suvilatesse, suvekodudesse ja koduterrassidele.

Soojuskiirgur ahjusid saab kasutada veel:  suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes (soojendab, sulatab lumest tõhusalt hooldatavat tehnikat), põllumajandustehnika hoiustamise hallides, ehitusplatsidel (eriti kui on vaja kuivatada betooni, lakitud või värvitud pindu), kontoriruumides, restorani terrassile, suveköögid, catering, väliüritustel, müügisaalides, paviljonides, messihallides-telkides, PVC-hallides, vabaaja keskustes, spordisaalides, tööstuspindadel, kirikutes, aedades,  muudes kütteta ruumides,  ajutistel pindadel.

Seadme rendihind on 95€/päev, lisandub käibemaks. Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.
Lisandub ahjus kasutatav diislikütuse kulu ja transpordile tekkivad kulud. Võimalus on oma transporti kasutada.
Meie pakutav transport on 25€/suund koos käibemaksuga.

Kirjuta meile. Täida allolev päringuvorm. Kirjelda ruume, pindala, ruumide kõrgust, soojapidavust ja missugune temeperatuur on teile neis ruumides taotluslik. Samuti, mida neis ruumides tehakse - tööstus, autoremont, pesulad, põllumajandustehnika hoiustamishallid, tootmine, peotelk, välirestoran, kohvik, ladu vms. Lisaks mainige asukoha aadress, kus soovite seadet kasutada ja mis kuupäevadel te vajate seadet.

Vajadusel saate meie spetsialistidega arutada rendi võimalusi ka telefoni teel

Esinduskauplus Tallinnas

Pärnu mnt.139E/11, Tallinn, Harju maakond
Velt Motocenter kauplus
Telefon: +372 51 999 799
Telefon: +372 51 999 591

Esinduskauplus Tartus

Turu tn 41A, Tartu, Tartu maakond
Velt Motocenter kauplus
Telefon: +372 51 999 304

V & V Invest OÜ

Kiisa 8b, 11313 Tallinn
Telefon: +372 56 201 385
E-mail: rauno@funrent.ee
www.funrent.ee

Pildid / - Funrent

*
*
*