Rent

Pakume soojuskiirgureid ja teisi seadmeid rendiks. Meie pakutavate soojuskiirgur ahjude, konditsioneeride rentimine annab võimaluse ajutiselt kasutuses olevaid ruume kütta või jahutada.  Ahjud sobivad mitmesugustesse kohtadesse. Näiteks peotelkide soojendamiseks jahedatel suveõhtutel. Ahjud on disainitud  ja sobivad  kasutamiseks pulmapeo, juubelite ja firmaürituste läbiviimiseks, mis tekitavad infrapuna soojusega õdusa ja meeldiva olemise. Renditakse ka suvilatesse, suvekodudesse ja koduterrassidele.

Soojuskiirgur ahjusid anname kasutada veel:  suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes (soojendab, sulatab lumest tõhusalt hooldatavat tehnikat), põllumajandustehnika hoiustamise hallides, ehitusplatsidel (eriti kui on vaja kuivatada betooni, lakitud või värvitud pindu), kontoriruumides, restorani terrassile, suveköögid, catering, väliüritustel, müügisaalides, paviljonides, messihallides-telkides, PVC-hallides, vabaaja keskustes, spordisaalides, tööstuspindadel, kirikutes, aedades,  muudes kütteta ruumides,  ajutistel pindadel.

Seadme rendihind on 95€/päev, lisandub käibemaks. Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.
Lisandub ahjus kasutatav diislikütuse kulu ja transpordile tekkivad kulud. Meie pakutav transport on 25€/suund koos käibemaksuga. Võimalus on kasutada oma kütust ja kasutada oma transporti.

Kirjuta meile. Täida allolev päringuvorm. Kirjelda ruume, pindala, ruumide kõrgust, soojapidavust ja missugune temperatuur on teile neis ruumides taotluslik. Samuti, mida neis ruumides tehakse - tööstus, autoremont, pesulad, põllumajandustehnika hoiustamishallid, tootmine, peotelk, välirestoran, kohvik, ladu vms. Lisaks mainige asukoha aadress, kus soovite seadet kasutada ja mis kuupäevadel te vajate seadet.

Vajadusel saate meie spetsialistidega arutada rendi võimalusi ka telefoni teel

Esinduskauplus Tallinnas

Pärnu mnt.139E/11, Tallinn, Harju maakond
Velt Motocenter kauplus
Telefon: +372 51 999 799
Telefon: +372 51 999 591

Esinduskauplus Tartus

Turu tn 41A, Tartu, Tartu maakond
Velt Motocenter kauplus
Telefon: +372 51 999 304

FUNRENT OÜ

Kiisa 8b, 11313 Tallinn
Telefon: +372 56 201 385
E-mail: rauno@funrent.ee
www.funrent.ee

Pildid / - Funrent

*
*
*
Vaata aiatehnika tooteid meie Veltekspert.ee e-poest