Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud

Rent

Pakume soojuskiirgureid ja teisi seadmeid rendiks. Meie pakutavate soojuskiirgur ahjude ja tööstuslike konditsioneeride rentimine annab võimaluse ajutiselt kasutuses olevaid ruume kütta või jahutada. Ahjud sobivad mitmesugustesse kohtadesse. Näiteks peotelkide soojendamiseks jahedatel suveõhtutel. Ahjud on disainitud ja tekitavad infrapuna soojusega õdusa ja meeldiva olemise ning sobivad kasutamiseks pulmapeo, juubelite ja firmaürituste läbiviimiseks. Renditakse ka suvilatesse, suvekodudesse ja koduterrassidele.

Soojuskiirgur ahjusid soovitame kasutada veel: suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes (soojendab, sulatab lumest tõhusalt hooldatavat tehnikat), põllumajandustehnika hoiustamise hallides, ehitusplatsidel (eriti kui on vaja kuivatada betooni, lakitud või värvitud pindu), kontoriruumides, restorani terrassil, suveköögis, catering, väliüritustel, müügisaalides, paviljonides, messihallides-telkides, PVC-hallides, vabaaja keskustes, spordisaalides, tööstuspindadel, kirikutes, aedades, muudes kütteta ruumides, ajutistel pindadel.

Seadme rendihind on 95€/päev, lisandub käibemaks. Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.
Lisandub ahjus kasutatav diislikütuse kulu ja transpordile tekkivad kulud. Meie pakutav transport on 25€/suund koos käibemaksuga. Võimalus on kasutada oma kütust ja transporti.

Kirjuta meile ja täida allolev päringuvorm. Kirjelda ruume, pindala, ruumide kõrgust, soojapidavust ja missugune temperatuur on teile neis ruumides taotluslik. Samuti, mida neis ruumides tehakse - tööstus, autoremont, pesulad, põllumajandustehnika hoiustamishallid, tootmine, peotelk, välirestoran, kohvik, ladu vms. Lisaks mainige asukoha aadress, kus soovite seadet kasutada ja mis kuupäevadel seadet vajate.

Vajadusel saate meie spetsialistidega arutada rendi võimalusi ka telefoni teel.

Esinduskauplus Tallinnas

Laki 16, 10621 Tallinn, Harju maakond
Soojuskiirgur esinduskauplus
Telefon: +372 56 500 509
Telefon: +372 51 999 799
Telefon: +372 51 999 591
Janno Hallik, Kristian Beljaev

Esinduskauplus Tartus

Turu tn 47/2, Tartu, Tartu maakond
Soojuskiirgur esinduskauplus
Telefon: +372 51 999 304

FUNRENT OÜ

Betooni 14a, 13816 Tallinn
Tel. +372 512 6613
info@funrent.ee
www.funrent.ee

Pildid / - FUNRENT 2020

*
*
*
*
Edasi