Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud

Kamado Joe grillidestPildid / - - KJO_Logo_Stack_Tag_CMYK

Kamado Joe keraamilise grilli näol on tegemist tootega, kus on ühendatud traditsiooniline küpsetamise meetod ja uuendatud grilli klassikaline stiil. Tulemuseks on toode, mis pakub rikkalikke toiduvalmistamise võimalusi, baasvarustuses olevate tarvikute abil. Rikkalik lisavarustuse valik võimaldab valmistada toitu tippkoka tasemel.

Kamado küpsetamise meetod tuleneb iidsetest aegadest ja pärineb Aasiast ning on püsinud muutumatuna läbi sajandite. Õhuvool, mis grilli keraamilist korpust läbib, tekitab, läbi väljatõmmatava kupli, grilli sees püsiva kuumuse, mis paneb tükeldatud grillsöe ja suitsu elama. Selline küpsetamise meetod annab toidule rikkaliku ja suitsuse maitse. Olgu küpsetatavaks toiduks liha, kala, köögiviljad, pizza või midagi muud maitsvat. Kamado Joe grillidega on võimalik toitu grillida, suitsutada ja pruunistada. Samuti on võimalik grillimiseks kasutada samaaegselt erinevaid tasapindasid. Keraamiline grill vajab vähem kuumust, et saavutada küpsetamiseks vajalik temperatuur ning seetõttu jääb liha mahlasem, kui gaasigrilliga valmistades. Kamado pakub küpsetamiseks loendamatu arvu erinevaid võimalusi ja meetodeid. Täpselt nii palju kui oma fantaasiale ruumi anda, ehk teisisõnu piiramatult.

Pildid / - Big Joe ülevalt

Pildid / - Kamado Joe liha

Pildid / - Kamado Joe pizza

Lihtne seadistada, kasutada ja puhastada

Pildid / - Kamado Joe grillliha ja kammkarbid

....kõik Kamado Joe grillide detailid on välja töötatud selleks, et iga grillimiskogemus oleks nii meeldiv ja rahuldustpakkuv kui vähegi võimalik

Iidse Aasia-stiilis grillina on Kamado-tüüpi grillid paksude seintega küpsetusanumad, mis annavad lihale, kalale ja köögiviljadele rikkaliku suitsuse maitse. Juba sajandeid tuntud tehnoloogiat järgides voolab õhk läbi grilli keraamilise korpuse ja ventilatsiooniavaga kuplist välja, samas kui grillsöe tükid ärkavad suitsu ja kuumuse mõjul ellu. Kamado Joe on uhke selle üle, et toetume samale traditsioonile, kaasajastades grilli klassikalist stiili võrratu meistritööga, uuenduslike lisatarvikute ja mitmete paindlikkust tagavate küpsetusplaatidega.

Suurepärane grillimine ja suitsutamine taandub vaid ühele aspektile: maitse. Kamado Joe isuäratavad, suitsust läbi imbunud ja masse hullutavad tulemused ei valmista mitte kunagi pettumust.

Pildid / - Kamado Joe joonis

Edasi