Tööstuslik konditsioneer Weltem ICen WPC-5000

Tootest

Weltem teisaldatav konditsioneer toodab kiiresti jahedat õhku tänu suurele vooluhulgale ja tõhusale soojusvahetile. Seadmel on kaks reguleeritavat jaheda õhu õhuvoolu toru, mis lihtsustavad jaheda õhu suunamist konkreetsetesse punktidesse, nagu suurköökides kokkade töökoha või teiste töökohtade jahedaks muutmiseks. Konditsioneer sobib serveriruumides koht jahutamiseks. Külma õhu torudel on mehaanilised reguleerimisklapid, mida saab kasutada väljastatava õhuvoolu piiramiseks. Torusid saab tarvikutega pikendada kuni 10 meetrit, mille tulemusena on seadme tööulatus kuni 20 meetrit või veelgi pikem.Weltem ICen tööstuslikul konditsioneeril on selge digitaalne juhtpaneel soovitud temperatuuri ja ventilaatori kiiruse reguleerimiseks. Näidikul võite vaadata jooksvat temperatuuri, seadistustemperatuuri ja teisi teateid. Seadmel on ka 0–24 tunni taimerifunktsioon, mille järel seade automaatselt välja lülitub.Weltem õhukonditsioneer taaskäivitub automaatselt pärast voolukatkestust. Seadmel on tühjendamiseks eemaldatav kondensaadipaak. Tarvikuna on saadaval automaatne kondensaadipump, mis välistab vajaduse kogumispaagi järele.Õhukonditsioneeri võib kasutada temperatuuril kuni 50 °C. Ventilaator reguleerib oma tööd automaatselt temperatuuril üle 26 °C.Weltem ICen portatiivset õhukonditsioneeri on lihtne teisaldada. Konditsioneer sobib ideaalselt kasutamiseks näiteks sellistes paikades nagu tehased, dokid, metallitöökojad, klaasivabrikud, remonditöökojad, keevitustööde tööpaigad, mootoriruumid, andmetöötluskeskused, esinemislavad, köögid, kontorid jt.Weltem ICen õhukonditsioneeril on 24-kuuline tehasegarantii.

Loe edasi

Kasutuskohad

tehastes, tööstustes, laod, metallitöökojad, klaasivabrikud, remonditöökojad, keevitustööde tööpaigad, masina- või mootoriruumid, andmetöötluskeskused, serveriruumid, elektrijaamad, loomalaudad, esinemislavad, PVC telgid, peotelgid, hallides, suured köögid, kontorid, autondus, laevadokid, põllumajandusmasinate hooldekeskused, militaartööstustes jt.

Tehnilised andmed

MudelICen WPC 5000
Jahutatav pind50 m²
Toide230 V / 50 Hz
Mõõtmed523x671x1040 mm
Elektri tarbivus2.69 W
Kaal88 kg
Jahutusaine tüüpR-410A
Kompressori võimsus6.2kW
Voolutugevus11.7Ampr
Kuuma õhu toru max pikkus15m
Kondensaadipaagi maht18l
Jahutusventilaatori õhuvool (aurusti) (kõrge/madal)15.6/13.2m³/min
Soojusvaheti õhuvool (kondensaator) (kõrge/madal)39.1/33.7m³/min
Mootori sisendvõimsus (kõrge/madal)0.54/0.48kW
Maksimaalne külma õhu toru pikkus10m
Ventilaatori õhukiirus (kõrge/madal)10.5/9.7m/s

Weltem  teisaldatav konditsioneer toodab kiiresti jahedat õhku tänu suurele vooluhulgale ja tõhusale soojusvahetile. Seadmel on kaks reguleeritavat jaheda õhu õhuvoolu toru, mis lihtsustavad jaheda õhu suunamist konkreetsetesse punktidesse, nagu suurköökides kokkade töökoha või teiste töökohtade jahedaks muutmiseks. Konditsioneer sobib serveriruumides koht jahutamiseks. Külma õhu torudel on mehaanilised reguleerimisklapid, mida saab kasutada väljastatava õhuvoolu piiramiseks. Torusid saab tarvikutega pikendada kuni 10 meetrit, mille tulemusena on seadme tööulatus kuni 20 meetrit või veelgi pikem.Weltem ICen tööstuslikul konditsioneeril on selge digitaalne juhtpaneel soovitud temperatuuri ja ventilaatori kiiruse reguleerimiseks. Näidikul võite vaadata jooksvat temperatuuri, seadistustemperatuuri ja teisi teateid. Seadmel on ka 0–24 tunni taimerifunktsioon, mille järel seade automaatselt välja lülitub.Weltem õhukonditsioneer taaskäivitub automaatselt pärast voolukatkestust. Seadmel on tühjendamiseks eemaldatav kondensaadipaak. Tarvikuna on saadaval automaatne kondensaadipump, mis välistab vajaduse kogumispaagi järele.Õhukonditsioneeri võib kasutada temperatuuril kuni 50 °C. Ventilaator reguleerib oma tööd automaatselt temperatuuril üle 26 °C.Weltem ICen portatiivset õhukonditsioneeri on lihtne teisaldada. Konditsioneer sobib ideaalselt kasutamiseks näiteks sellistes paikades nagu tehased, dokid, metallitöökojad, klaasivabrikud, remonditöökojad, keevitustööde tööpaigad, mootoriruumid, andmetöötluskeskused, esinemislavad, köögid, kontorid jt.Weltem ICen õhukonditsioneeril on 24-kuuline tehasegarantii.

Kaitsesüsteemid:

 • Kondensaadipaagi ülevoolukaitse
 • Kondensaadipaagi lekkekaitse
 • Ülerõhu/alarõhukaitse
 • 3 min. jahutuse viivitus
 • Kompressori ülekuumenemiskaitse
 • Ventilaatori mootori kaitsesüsteem

Weltem ICen eelised:

 • Erinevate piirkondade valikuline jahutamine;
 • Elektrikulu 1960W;
 • Kiire ja tõhus jaheda õhu jaotus soovitud kohta;
 • Konditsioneer suudab jahutada lühikese ajaga kuni 100m2 ja/või koheselt jahutada soovitud piirkonda;
 • Lihtne digitaalne juhtimissüsteem taimeriga;
 • Teisaldatav (ratastel);
 • Võimalik kasutada ekstreemsemates tingimustes, nagu tolmusemad tööstused;
 • Lihtne hooldada;
Tootest rohkem

Tekkis küsimusi?

Nõustame ning aitame leida sobivaima lahenduse.

Tallinn +372 51 999 799 +372 51 999 591 Tartu +372 51 999 304 info@soojuskiirgur.ee
Toote hind 2 491
Hind 20% käibemaksuga
2 989

Osta toode järelmaksuga 56,38 € kuus

Vali sobiv liisingupakkuja ja arvuta sobivaim liisingumakse meie partnerite juures