Oleme avatud E-R 10-18 L,P suletud
+372 5199 9799 info@soojuskiirgur.ee
0,00 €
0,00 €

Elektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punane

Elektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punane
Elektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punaneElektritõukeratas Velt Smart Scooter X7 must/punane
Toote hind 499,00€
Hind ilma käibemaksuta
415,83
Kohe saadaval esinduspoes
Lisa ostukorvi
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

Velt Smart Scooter elektriline tõukeratas sobib inimesele, kes soovib kerget, kompaktset, võimekat ja vastupidavat sõiduvahendit igapäevasteks sõitudeks. Velt Smart Scooter on mugav elektritõukeratas, mille eelisteks on kerge kaal, hea jõuline kiirendus. Ühena vähestest oma klassis, millel on suured 10 tollised rattad ja suurim põhjakõrgus (12cm) maast, mis tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites. Meie tõukeratas on kokku kosntrueeritud parimatest komponentidest. Velt tõukerattal on tugev alumiiniumist raam, võimas 350W elektrimootor, ketaspidur ja elektriline mootoripidur ning Eesti oludesse ja teedele parimate turul saada olevate rehvidega, mille elastsus ja läbi vetrumine tagab mõnusa pehme sõidu ja kindla kontakti maapinnaga.

Velt Smart Scooter elektriline tõukeratas sobib inimesele, kes soovib kerget, kompaktset, võimekat ja vastupidavat sõiduvahendit igapäevasteks sõitudeks. Velt Smart Scooter on mugav elektritõukeratas, mille eelisteks on kerge kaal, hea jõuline kiirendus. Ühena vähestest oma klassis, millel on suured 10 tollised rattad ja suurim põhjakõrgus (12cm) maast, mis tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites. Meie tõukeratas on kokku kosntrueeritud parimatest komponentidest. Velt tõukerattal on tugev alumiiniumist raam, võimas 350W elektrimootor, ketaspidur ja elektriline mootoripidur ning Eesti oludesse ja teedele parimate turul saada olevate rehvidega, mille elastsus ja läbi vetrumine tagab mõnusa pehme sõidu ja kindla kontakti maapinnaga.
Rehvid on tänu oma erilisele mustrile ohutud ka vihmase ilmaga sõites (konkureerivatel elektritõukeratastel on 8,5 tollised täiskumm rehvid, ilma sisekummita, mis on kõige ohtlikum rehv üldse). Oleme valinud oma klassi parimad rehvimustriga rehvid. X7 on varustatud püsikiirusehoidja ja LCD ekraaniga juhtraua keskel. LCD ekraanil kuvab aku olekut ehk laetust, ekraan võimaldab muuta kiirusastmeid kolme erineva kiiruse vahel ning näha sõidukiirust. Ühena vähestest turul pakutavatest elektritõukeratastes on meie mudelitel Velt Smart X7 ja X8 vahetatavad või näiteks kontorisse kaasa võetavad akud, mida saab laadida kontoris laua peal. X7 ja X8 ei pea tassima treppidest ülesse, eemalda aku raami torust/korpusest ja lae akut kasvõi eraldi. Võimalus on ka soetada lisaaku, mida näiteks seljakotis pikematele sõitudele kaasa võtta, võimalus on soetada ka lisalaadija (näiteks kontorisse). Velt Smart Scootrid on lühikese ajaga jõudnud saavutada tänu oma funktsionaalsusele ja tehnilistele näitajatele suure populaarsuse. Oma roll on selles 18 aastat tegutsenud Velt Motocentri pakutav kvaliteetne järelteenindus ning tulevikus varuosade saadavus. Velt Smart Scooter on tuntud oma kvaliteedi ja võimekuse poolest ning on kindel valik igale tõuksihuvilisele. Velt Smart Scooter on üks oma klassi parimaid tõukerattaid, paistes silma võimsa esiveolise motoriseeritud rattaga, mille sisemusse on integreeritud 350W mootor ja 6,4Ah aku (X7 mudel). Tänu suurtele, 10tollistele rehvidele on elektrilise tõukerattaga võimalik sõita mitmesugustel maastikutüüpidel, sh ebatasastel ja isegi kruusakattega teepindadel. Võrreldes sarnaste elektritõukeratastega on Velt Smart Scootril ainukesena suured ratad. Velt Smart Scooter paistab silma eeskätt heade sõiduomaduste poolest ning  jääb silma kvaliteetselt ehitatud tõukerattana, mille eluiga on vähemalt 5-6 aastat tagatud, kui sa külastad aegajalt Velt Motocenter hooldust ja hoolid oma kergliikurist elektritõukerattast.
Velt Smart Scooter on varustatud lihtsa kuid töökindla (loksuvaba) kokkuvoltimissüsteemiga, mis muudab tõukerattaga sõitmise turvaliseks ja kaasas kandmise ülimalt lihtsaks ning mugavaks. Velt Smart Scooter on varustatud juhtrauast allpool integreeritud võimsa LED lambiga, mis näitab valgust 7m kaugusele. Tagumine LED tuli töötab esimesega samaaegselt. Taga porilaual on ka pidurituli, mis hakkab pidurdamisel vilkuma. Pidurdusteekond täiskiiruselt pidurdades on 4-5m.
Mudel X7 kaalub 13,5 kg ning seda saab mugavalt kokku voltida, et see vajadusel käe otsa võtta.
X7 töötab kvaliteetse Panasonic aku toimel ning on lihtsasti taaslaetav nii tõuekratta küljes kui eemaldatuna tõukerattast. Ühe laadimisega on tõukeratas võimeline läbima keskmiselt 20-25 km (sõltuvalt sõitja kaalust, teekattest, sõidukiirusest, tõusude rohkusest) ning aku tühjenedes laeb see täis 3-4 tunniga.
Oleme jätnud sõitja fanaatsiatele ruumi - disaini ja kaunista oma elektritõuekratta vertikaalne raamitoru, mis on jäetud logodest puhtaks. Kui otsid endale alustuseks korralikku vastupidavat e-tõuksi, siis Velt Smart Scooter on selleks õige valik! Tule prooviõsidule ja veendu Velt Smart Scootri headuses.  

Peamised omadused:

 • Libisemiskindlad käepidemed ja seisuplatvorm
 • Juhtrauatorud eemaldavad
 • Suured 10 tollised rattad
 • Õhkrehvid tagavad mugavama ja turvalisema sõidu
 • Rehvimuster tagab hea pidamise ka vihmaga sõites märjal pinnasel
 • Hästi märgatav LED esituli 1,1W ulatub üle 7 meetri kaugusele
 • Punane tagatuli vilgub pidurdades
 • Ketaspidur taga, ees motoriseeritud elektriline pidur
 • Topeltpidurdussüsteem tagab turvalisuse - 4-5-meetrine pidurdusteekond
 • Näidikute ekraanil aku oleku näidik
 • Lihtsad juhtnupud – vajuta üks kord, et tõukeratas sisse lülitada
 • Sisselülitatult vajuta kiiresti kaks korda, et esi ja tagatuli sisse lülitada
 • Võimalus valida kolme sõidukiiruse vahel
 • Püsikiiruse hoidja – hõlbustab stabiilse ja sujuva sõidukiiruse hoidmist (max kiirus 18 km/h)
 • Võimsus: 350 W ja maksimaalne hetkevõimsus 700 W
 • Aku lihtsasti eemaldamise võimalus, asendusaku kasutamise võimalus
 • Aku laadimise võimalus ilma elektritõukeratast kaasa võtmata – kontorisse
 • Seisuplatvormi põhja kõrgus maapinnast: 120 mm
 • Märguandmise kell juhtraual
 • Tolmu- ja pritsmekindel vastavalt IP54 standardile
 • Eesti keelne kasutusjuhend
 • Järelteenindus – Velt Motocenter
 • Sõites elektritõukerattaga, soovitame kanda kiivrit 
Näita rohkem

Tehnilised andmed

Aku 36V/6,4Ah, Li-ion
Mudel X7
Aku mahutavus 230,4Wh
Aku pinge 220-240V/50Hz
Distants/sõidukaugus 20-25km
Esipidur elektriline mootoripidur
Esituled LED
Aku 36V/6,4Ah, Li-ion
Mudel X7
Aku mahutavus 230,4Wh
Aku pinge 220-240V/50Hz
Distants/sõidukaugus 20-25km
Esipidur elektriline mootoripidur
Esituled LED
IP tähis IP54 pritsme-ja tolmukindel
Kaalupiirang 20-100kg
Kiirus (piiratud) 25km/h
Kiirusastmeid 3
Laadija komplektis jah
Laadimisaeg 3-4 h
Maksimaalne kiirus 32km/h
Mõõtmed (kokkuvoldituna) 1083 x 420 x 460mm
Mõõtmed (sõiduasendis) 1088 x 461 x 1176cm
Mootori võimsus 350 W
Motoriseeritud ratas esiratas
Põhja kõrgus maapinnast 120mm
Püsikiirusehoidja jah
Rehvi suurus 10"
Rehvitüüp sisemine õhkrehv
Suurim tõusunurk teel 15%
Tagapidur ketaspidur
Tagatuled LED
Tootja Velt Smart Scooter
Varuaku kasutamise võimalus jah
Värv must/punane
Pakendi mõõtmed 1165 x 185 x 495 mmmm
Kaal 13,5kg
Näita rohkem
Toote hind 499,00€
Hind ilma käibemaksuta
415,83
Kohe saadaval esinduspoes
Lisa ostukorvi
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tekkis küsimusi?

Nõustame ning aitame leida sobivaima lahenduse.

Tallinna esindus +372 5650 0509 Tartu esindus +372 5199 9304 info@soojuskiirgur.ee

Osta toode järelmaksuga 27,50 € kuus

Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja